Udskriv denne side Skab PDF

Kontrollanter

 

Stævnekontrollanter

 

Camilla Ryge

OK Øst Birkerød

2010 - DM Lang

Tage V. Andersen

OK Øst Birkerød

2010 - FM-stafet i MTB-O

Peter Stendevad

Tisvilde Hegn OK

2010 - 2,3,4 Divisionsløb

Ole Grønning Kjærgaard

OK Skærmen

2010 - 1,4,5,6 Divisionsløb

Tom P. Neesgaard

FSK

2010 - KUM

Kristian Keller

Allerød OK

2010 - SM Stafet

Gunnar Tamberg

Ballerup OK

2010 - 1,5,6 Divisionsmatch

Jens Kristiansen

NFR

2010 - 2,3,4 Divisionsmatch

Finn Blom

Lyngby OK

2010 - SM Nat

2010 - DM Stafet

2009 - DM for hold

Tommy Jensen

HSOK

2010 - SM Nat

Jørgen Rolighed

OK Skærmen

2009 - Klubmesterskabsløb

Jan Hausner

OK SG

2010 - MTBO Cup

 

 

Stævneledere

 

Jens Karlsmose

Farum OK

2010 - DM Stafet

Gunnar Lorensen

Farum OK

2010 - DM Stafet

Maria Douglas Stilling

FIF Hillerød

2010 - DM Lang

Lise Oline Larsen

FIF Hillerød

2010 - DM Lang

Pram Gad og Jan Hausner

OK SG

2010 - FM-stafet i MTB-O

Charlotte Bergmann

Allerød OK

2010 - 1,4,5,6 Divisionsløb

Leif Sig

FIF Hillerød

2010 - 2,3,4 Divisionsløb

Torkil Hansen

Politiets IF

2010 - KUM

Ole Hørup

DSR´s O-sektion

2010 - SM Lang

Anders Jonsson og Heidi Kristensen

Søllerød OK

2010 - SM Stafet

Mette Rønning Steffensen

OK Øst Birkerød

2010 - SpringCup

Per Christoffersen

Ballerup OK

2010 - 1,5,6 Divisionsmatch

Inge Hestbæk

O-63

2010 - 2,3,4 Divisionsmatch

Ole Hansen

OK 73

2010 - SM Nat

Birthe Sondrup

OK 73

2010 - SM Nat

Søren Østergaard

HSOK

2010 - SM Nat

Lene Wraa

Tisvilde Hegn OK

2010 - SM Nat

Ulla Place

Allerød OK

2009 - Klubmesterskabsløb

Niels la Cour Bentzon

Søllerød OK

2009 - DM for hold

Ulrik Illum

Søllerød OK

2009 - DM for hold

Malene Bredal

Farum OK

2010 - MTBO Cup

 

 

Banekonsulenter

Rådgivning til banelægning for de yngste klasser

 

Er på vej


 

 

 

Banekontrollanter

 

Gert Nielsen

Allerød OK

2010 - DM Stafet

Jan Eg Pedersen

OK Øst Birkerød

2010 - DM Lang

Ole Husen

Farum OK

2010 - 1,4,5,6 Divisionsløb

Charlotte Thrane

OK Øst

2010 - 2,3,4 Divisionsløb

Troels Christiansen

Søllerød OK

2010 - KUM Klassisk

Lena Wraa-Hansen

Tisvilde Hegn OK

2010 - KUM Stafet

Morten Jensen

OK Roskilde

2010 - SM Lang

Gunnar Tamberg

Ballerup OK

2010 - SM Stafet

Kuno Rasmussen

Ballerup OK

2010 - 1,5,6 Divisionsmatch

John Knudsen og Pia Kadziola

Maribo OK

2010 - 2,3,4 Divisionsmatch

Jens Høgsfeld

Ballerup OK

2010 - SM Nat

Lene Jensen

HSOK

2010 - SM Nat

Henrik Iwersen

OK Øst Birkerød

2009 - Klubmesterskabsløb

Jesper Jensen

Farum OK

2009 - DM for hold

Jamie Stevenson

Tisvilde Hegn OK

2010 - MTBO Cup

 

 

Dommere

 

Tage V Andersen

OK Øst Birkerød

2010 - MTBO Cup

MTO-O gruppen


2010 - FM-stafet i MTB-O

Tom P. Neesgaard

FSK

2010 - 1,4,5,6 Divisionsløb

Egon Neregaard

Tisvilde Hegn OK

2010 - 2,3,4 Divisionsløb

Merete Spangsberg

Lands-B&UU

2010 - KUM

Birthe Sondrup

OK 73

2010 - SM Lang

2010 - SM Stafet

2010 - 1,5,6 Divisionsmatch

2010 - SM Nat

Dan Haagerup

Tisvilde Hegn OK

2010 - SpringCup

Frederik Cordes

NFR

2010 - 2,3,4 Divisionsmatch

Arne Andersen

Farum OK

2010 - SM Nat

Inge Madsen

OK 73

2010 - SM Nat

Troels Bent Hansen

Allerød OK

2009 - Klubmesterskabsløb

 

 

Jury

 

Eskil Rønne

Kildeholm OK

2010 - DM Stafet

Torben Kristensen

Herlufsholm OK

2010 - DM Lang

MTO-O gruppen


2010 - FM-stafet i MTB-O

Tage V Andersen

OK Øst Birkerød

2009 - DM for hold

 

 

Korttrykkere

 

Mogens Jørgensen

Søllerød OK

 


Forrige side: SkovCup
Næste side: FB Test


19-Jul-11 06:19:50